Základní informace

Vážení rodiče, žáci,

naše škola používá školní elektronický systém Škola OnLine - jedná se o moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu při zachování vysokého uživatelského komfortu. Jedná se o webovou aplikaci, což znamená, že je dostupná 24 hodin denně prostřednictvím Internetu, a to při využití pouze běžného webového prohlížeče bez nutnosti jakékoliv další instalace.

Podrobnější informace jsou zde: https://www.skolaonline.cz/Skolni_informacni_system.aspx 

Novým žákům jsou přihlašovací údaje předány buď v prvním týdnu školy v září, nebo - pokud žák nastupuje během školního roku - ihned po nástupu. Přihlašování je možné přes naše webové stránky či přímo na odkaze: https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx. 

V systému mají žáci i zákonní zástupci rozvrh, přes aplikaci bude řešena i absence a hromadná e-mailová korespondence se školou (typu hromadných sdělení, která byla nutná zasílat například v době uzavření školy). Žákům 1. a 2. ročníků zůstává však z důvodu možnosti využívat i motivační hodnocení klasická žákovská knížka, elektronická žákovská knížka je zavedena až od 3. ročníku.

Uživatelská příručka v případě potřeby je zde: 
https://www.skolaonline.cz/O%C5%A0koleOnLine/U%C5%BEivatelsk%C3%A9p%C5%99%C3%ADru%C4%8Dky.aspx.

Školu OnLine má na starosti na naší škole koordinátor ICT Mgr. ing. Jakub Knopp, máte-li jakékoliv dotazy, pište přímo na knopp@tyrsovkakurim.cz.