Rekonstrukce zahrady v přírodním stylu

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Rekonstrukce probíhají na základě projektů, které vznikly ve spolupráci se zřizovatelem školy jako reakce na dotační výzvu Státního fondu životního prostředí na realizaci školních zahrad v přírodním stylu. (Dotační výzva č. 7/2019: Přírodní zahrady - tato výzva byla vyhlášena Ministerstvem životního prostředí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR.) Výuka ve škole v současnosti probíhá ve dvou budovách v Kuřimi, jednak na ulici Komenského, kde se učí žáci 1. až 3. ročníku, a také na ulici Tyršova, kterou navštěvují žáci 4. a 5. tříd a žáci druhého stupně. U obou těchto budov probíhá rekonstrukce zahrad formou dvou samostatných projektů, i když mají velmi mnoho společného.

Bližší informace včetně obrazové dokumentace jsou v příloze.

Reportáž o našich zahradách můžete zhlédnout tady: https://www.facebook.com/Kurimskymagazin/videos/203266345017458