BESEDA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ UŽ 9. BŘEZNA OD 17 HODIN

Samotný zápis je plánován na duben 2021 - jak přesně bude probíhat, budeme vědět až v návaznosti na aktuální epidemickou situaci. Proto - neváhejte a pojďte se seznámit se školou i paními učitelkami.

Tedy - máte doma předškoláka? Přemýšlíte, která škola je pro Vás ta pravá? Chcete vědět, co školákům nabízí Tyršovka? Pak se připojte na online besedu pro rodiče budoucích školáků, která se bude konat 9. března 2021 od 17 h.

CO NÁS ČEKÁ?
1) Úvodní slovo o naší škole (H. Kočevová, ředitelka)
2) Krátké povídání o předškolácích a školní zralosti (I. Ocetková, školní psycholožka)
3) Představení 1. tříd (P. Sýsová a D. Vašková, paní učitelky budoucích 1. tříd)
4) Diskuze

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?
Stačí poslat mail na stolarska@tyrsovkakurim.cz. K účasti na besedě stačí mít pouze google účet, kam Vám 15 minut před začátkem pošleme link, přes který se přihlásíte.

Pokud Vás o předškolácích zajímá více, klikněte sem: https://www.tyrsovkakurim.cz/pro-zaky-a-rodice/pro-predskolaky/.

Těšíme se na Vás!