ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

zahájení nového školního roku 2020/2021 se bude konat 1. září od 8:30 h na zadním hřišti (u MŠ) na pracovišti Tyršova.

Po skončení se:

• žáci 2. až 9. ročníků v doprovodu svých třídních učitelů odeberou do tříd, kde proběhne krátké společné setkání, předpokládaný konec je v 10:00 h, u těchto tříd prosíme rodiče, aby do budovy školy nevstupovali,
  • třídy z Komendy 2.A, 2.B, 3.A, 3.B zůstávají na Tyršové,
  • prvňáčci i se svými rodiči v doprovodu třídních učitelek se odeberou do svých tříd, následovat budou třídní schůzky, rodiče nemusí mít dle aktuální situace roušky.
Na skončení prvního dne plynule naváže družina, všechny děti ale zůstanou na pracovišti Tyršova, provoz družiny bude         1. září ukončen v 16 h.

Dne 1. září se vydávají také obědy, a to od 10 do 13 h výhradně ale na pracovišti Tyršova. Pokud si budou chtítí  strávnící vzít jídlo s sebou do jídlonosičů, je třeba je dodat do kuchyně nejpozději v 9 h ráno z důvodu nutné desinfekce. Objednávat obědy již lze přes objednávkový systém dostupný na našich webových stránkách či přímo tady: https://www.strava.cz/strava5/Jidelnicky?zarizeni=10874.

Přejeme krásný zbytek prázdnin a 1. září se těšíme na shledání!