VÝUKA OD 4.1.2021

Vážení rodiče,

zdravím Vás po vánočních svátcích a dovoluji si připojit pár informací k zahájení výuky v lednu 2021.

Bohužel se do školy k prezenční výuce vrací jen 1. a 2. třídy, ostatní ročníky se budou opět vzdělávat pouze distančně. Budou platit stejné rozvrhy on-linových hodin jako v listopadu 2020, a to včetně třídnických hodin.

Pokud potřebujete zapůjčit školní notebook, obracejte se prosím na Mgr. Kuchaříka: kucharik@tyrsovkakurim.cz.

V případě potíží s přihlášením do Google učeben, kontaktujte Mgr. Stolarskou: stolarska@tyrsovkakurim.cz.

Školní družina bude v provozu pro žáky 1. a 2. tříd na obou pracovištích, a to od 6:30 hod. do 16:00 hod.

V případě potřeby se neváhejte obracet na jednotlivé třídní učitele.

Přeji příjemné prožití posledních dní roku 2020 a hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů v novém roce.

Hana Kočevová