SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ

9/12/2019

Kalendářní rok 2019 se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a tak je potřeba shrnout naše dosavadní sportovní úspěchy.

A že jich bylo!

Jako již tradičně jsme se zúčastnili florbalových turnajů všech věkových kategorií. Nejprve měli turnaj v Tišnově chlapci 6. a 7. ročníků, kde vybojovali 2. místo a zajistili si tak postup do okresního finále v Pohořelicích, které se konalo 14.11.2019. Po bojích ve skupince čekal kluky poslední zápas, kde zvítězili nad Újezdem u Brna a skončili celkově na 5. místěDalší na řadě byli hoši 8. a 9. ročníků, kteří měli turnaj také v Tišnově a z celkových 10 týmů se umístili na krásném 7. místěPoslední florbalový turnaj čekal chlapce ze 4. a 5. ročníků 19.11.2019 v Kuřimi na Jungmannce, kde obsadili 3. místo.

Úplně poslední soutěží letošního roku byla házená - okresní finále v Ivančicích, 26.11.2019. Turnaje se zúčastnilo družstvo chlapců i děvčat z druhého stupně. Dívky vyhrály proti týmům ZŠ Újezd u Brna (11:10), ZŠ a MŠ Dolní Kounice  (17:2) a pouze se ZŠ VM Ivančice prohrály (6:12) a obsadily tak nádherné 2. místo na turnaji. Chlapci byli rozděleni na 2 skupinky. V rámci naší skupinky B hoši hráli se ZŠ a MŠ Dolní Kounice (výhra 15:6) a se ZŠ Kuřim Jungmannova (prohra 9:17). Ve skupince skončili na 2. místě a hráli tak o celkové pořadí se ZŠ V. Menšíka, kde podlehli 9:14 a skončili na celkovém 4. místě.

Všem sportovcům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších, nejen sportovních, úspěchů!!!

Více fotek je tady: https://tyrsovkakurim.rajce.idnes.cz/Sportovni_uspechy_nasich_zaku.