SOUHRNNÉ INFORMACE K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU - POMŮCKY, OBĚDY, DRUŽINA, ISIC KARTA

POMŮCKY

• seznam pomůcek pro jednotlivé třídy najdete v příloze

OBĚDY

1) PŘIHLÁŠENÍ OBĚDŮ PRO NOVÉ STRÁVNÍKY

• Je potřeba odevzdat vyplněnou přihlášku, kterou najdete v příloze, a 130 Kč jako zálohu na čip (pokud budete chtít ISIC kartu, peníze zde nebudete potřebovat) v kanceláři školní jídelny (budova Tyršova) ve dnech 30. 8. - 31. 8. 2021 od 8:00 h do 14:00 h.

2) PŘIHLÁŠENÍ OBĚDŮ PRO STÁVAJÍCÍ STRÁVNÍKY

• Stávající strávníci oznámí vedoucí školní jídelny telefonicky na čísle 541 230 634 nebo prostřednictvím e-mailu kamanova@tyrsovkakurim.cz, zda v odběru stravy pokračují, případně nahlásí všechny změny, které nastaly (např. změna čísla účtu). Dále uveďte, zda bude dítě chtít oběd již 1. září (tj. první školní den), případně od kterého data se bude stravovat. Toto oznámení je třeba učinit nejpozději do 30. 8. 2021 do 14.00 hod.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

• informace o školní družině jsou tady:  https://www.tyrsovkakurim.cz/dru%C5%BEina/zakladni-informace/
  • přihlášku do družiny, kterou najdete v příloze, zašlete vedoucí školní družiny paní Jílkové na e-mail jilkova@tyrsovkakurim.cz

karta isic pro žáky