PROVOZ ŠKOLY OD 10.5.2021

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat o organizaci vzdělávání od 10.05.2021. Do rotační výuky se vrací i žáci 2. stupně. Rozdělení tříd bude takto:

TŘÍDY JSOU VE ŠKOLE

TÝDEN

LICHÝ TÝDEN

SUDÝ TÝDEN

TŘÍDY

2.ABC

5.ABC

6.ABC

7.ABC

3.ABC

4.ABC

8.ABC

9.AB

ROTAČNÍ VÝUKA ŽÁKŮ 2. STUPNĚ A TESTOVÁNÍ V TÝDNU 10.-14.05.2021

Do prezenční výuky se vrátí žáci tříd 6. a 7. ročníku: 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C.

Rozdělení tříd 1. stupně zůstává stejné, do školy tedy půjdou třídy: 1.A, 2.A, 2.B, 2.C, 5.A, 5.B, 5.C.

S účinností od 03.05.2021 došlo k novelizaci mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních. Tímto opatřením se mění frekvence testování žáků 1. stupně, nově se test prování jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu (pro většinu dětí to bude pondělí ráno). Žáci 2. stupně se budou testovat dvakrát týdně, v pondělí a ve čtvrtek (nebo první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu). Rozpis příchodů do školy a testování je přiložen.

STRAVOVÁNÍ

Žáci v prezenční výuce se budou stravovat po třídách v odstupňovaných časech a oddělených sektorech, vždy max. 3 třídy v jídelně. Obědy žákům v prezenční výuce byly objednány automaticky, pokud oběd odebrat nechcete, je nutné jej zrušit.

Žáci v distanční výuce mohou obědy odebírat na rampě z ulice Brněnská každý den v časech: 12:10 – 12:40 hod. a 14:00 – 14:20 hod. Prosím o dodržení těchto časů, v jinou dobu budou paní kuchařky vytížené v jídelně. Žáci v DV si obědy musí objednat přes online systém nebo přímo u paní vedoucí školní jídelny (kamanova@tyrsovkakurim.cz).

ROZVRH

Žáci 1. stupně se v prezenční výuce učí dle platných rozvrhů. Žákům 2. stupně v preznční výuce zůstává standardní rozvrh, v distanční výuce budou rozvrhy mírně upraveny. Tyto aktualizované rozvrhy zašlou zákonným zástupcům třídní učitelé, hodiny online budou viditelné i v ŠOL.

PROVOZ VRÁTNICE

Je denně od 8:00 do 12:00 h.

S pozdravem a poděkováním

Hana Kočevová