PROVOZ ŠKOLY OD 1. BŘEZNA 2021 - INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ, VYZVEDÁVÁNÍ POMŮCEK, ÚŘEDNÍM HODINÁM, OŠETŘOVNÉMU

Vážení rodiče,

v souvislosti s plošným uzavřením škol od 1.3.2021 přecházejí Vaše děti k distanční formě vzdělávání. V příloze jsou informace MŠMT i opatření vlády.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní kuchyně zůstává v provozu, ale již nebude možné stravování ve školní jídelně. Bude otevřeno výdejní okénko, které bude v provozu od 11:00 hod. do 14:00 hod., vchod z ulice Brněnská, rampa č. 1 (místo výdeje bude označené). K výdeji bude potřeba čip žáka a vlastní jídlonosiče.

Obědy je možné si objednat:

• na pondělí 01.03.2021 a úterý 02.03.2021 u paní Kamanové: kamanova@tyrsovkakurim.cz;
  • na následující dny přes elektronický systém nebo u paní Kamanové.

SLUŽBA NA VRÁTNICI

Pokud si potřebujete cokoliv vyzvednout ve škole (učebnice, pomůcky, ...), nově se prodlužuje služba na vrátnici školy, a to každý den od 7:30 hod. do 14:30 hod. Toto se týká pouze pracoviště na Tyršově, pracoviště Komenského je nyní uzavřeno.

ÚŘEDNÍ HODINY

Úřední hodiny jsou denně od 8:00 hod. do 12:00 hod. na pracovišti Tyršova 1255. K dispozici jsme Vám také na mailu: skola@tyrsovkakurim.cz.

OŠETŘOVNÉ

Pokud si budete žádat o ošetřovné, můžete tak učinit zde: https://www.cssz.cz/…emu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Hana Kočevová