PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - NOVÉ INFORMACE DANÉ OPATŘENÍMI MŠMT A MZD

Vážení rodiče,

MŠMT A MZd vydalo mimořádné opatření k jednotnému přijímacímu řízení - mimořádné opatření i opatření obecné povahy jsou v příloze.

Dle čl. IV. mimořádného opatření č. j. MZDR 14592/2021-1/MIN/KAN je: "Škola, ve které je uchazeč žákem, povinna provést na jeho žádost preventivní test ve škole a vydat o výsledku testu doklad." K tomuto jen dodáváme, budou-li Vaše děti ve škole, otestují se ve čtvrtek (a vezmou si doklad o výsledku). Pokud ve škole nebudou a o test budou mít zájem, otestovat se mohou v pátek 30.04.2021 od 14:00 do 16:00 h v malé tělocvičně (vstup z venku - dveře naproti hlavního vchodu). Není potřeba se nikomu předem hlásit, stačí přijít. Při testování bude zajištěn odborný i pedagogický dohled.

Ve čl. II je uveden výčet dokladů, kterými lze doklad o provedení antigenního testu nahradit.

Hana Kočevová, ředitelka školy