MATERIÁLY K DOMÁCÍMU VZDĚLÁVÁVNÍ

Vážení rodiče, milí žáci, milé žákyně,

škola zeje prázdnotou, chodby jsou tiché a posmutnělé, ale jak se říká - škola nepočká...

Pan ministr Plaga oznámil, že do školy se nevrátíme dříve než cca za 6 týdnů a jednotné přijímací řízení bude konáno za 14 dnů po návratu do lavic. (Ano, všichni, kteří se hlásí na střední školy to nebudou mít letos vůbec jednoduché.) Protože si uvědomujeme, že současná podoba domácího vzdělávání byla náročná, rozhodli jsme se, že stanovíme prioritní předměty a tzv. neprioritní a že výuka v 9. ročnících bude maximálně zaměřena na přípravu k přijímačkám. Třídní učitelé už Vám poslali veškeré informace. Na 2. stupni byly/budou pro ČJ, MAT a ANJ zřízeny google učebny. Vy budete mít veškeré materiály i úkoly na jednom místě a rodiče nebudou muset tisknout, skenovat a posílat.

Prosíme, máte-li jakékoliv dotazy, komunikujte se svými třídními učiteli i vyučujícícmi jednotlivých předmětů. A nebojme se ničeho - SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Vaše Tyršovka