INFORMACE K NÁSTUPU ŽÁKŮ 2. STUPNĚ OD 08.06.2020 DO ŠKOLY

Vážení rodiče,

paní učitelky třídní Vám veškeré informace zaslaly.

Dovolíme si ale ještě shrnout:

JAK BUDE PROBÍHAT TEDY VÝUKA U NÁS?

• Distanční výuka zrušena nebyla a bude stále dle zaběhnutého plánu probíhat skrze Google učebny.
  • Zároveň ale každá třída obdrží rozpis skupinových konzultací, na které mohou žáci docházet přímo do školy – konzultace s vyučujícími budou navazovat na domácí vzdělávání a budou sloužit k objasňování a k upevňování učiva a k řešení hodnocení za 2. pololetí školního roku 2019/2020.
  • Docházka na konzultace není povinná a je na zákonném zástupci, zda dítě do školy bude docházet. Prosíme však rodiče, kteří vědí, že jejich dítě do školy docházet nebude, aby toto sdělili třídní učitelce.
  • Pokud dítě do školy nastoupí, při prvním vstupu do školy musí žák předložit pověřené paní učitelce, která povede první konzultaci v týdnu, čestné prohlášení. Formulář naleznete v příloze.
  • Při konzultacích musí být dodrženy 15členné skupiny. Proto jsou třídy rozděleny na dvě skupiny - rozpis Vám byl zaslán.
  • S ohledem na občasný a krátkodobější charakter výše uvedených aktivit nemusí být skupiny žáků 2. stupně neměnné, se skupinou žáků mohou také pracovat různí pedagogičtí pracovníci podle konkrétních potřeb. Na naší škole bude se žáky pracovat vždy vyučující, která vede také distanční výuku.
  • Pokud to počasí dovolí a bude to vhodné, budou konzultace probíhat i venku, a to v areálu školy.

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ:

• včasného příchodu – žáky si před školou vyzvedává pověřený pedagogický pracovník, který je odvádí do třídy,
  • pravidla, že všichni žáci i zaměstnanci školy nosí ve společných prostorách roušky,
  • pravidla, že v průběhu pobytu ve třídě nemusí žáci ani pedagogičtí pracovníci nosit roušku, pokud je zachován rozestup 2 metry (nejméně 1,5 metru), pokud dochází ale k bližšímu kontaktu (např. při skupinové práci), musí se roušky nosit i ve třídě.

Vzhledem k Rámcovým pravidlům pro poskytování školního stravování v zařízení školního stravování není možné z organizačních důvodů zajistit pro žáky stravování ve školní jídelně. Konzultace začínají nejdříve v 12:25 h a končí nejpozději v 14:40 h. Žáci si mohou přinést vlastní svačinu.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, obraťte se, prosím, na svou paní učitelku třídní.

Těšíme se na shledání!