INFORMACE K DOMÁCÍ PŘÍPRAVĚ

Milí žáci, kvůli mimořádné situaci, v níž se ocitla celá naše země, se nemůžeme bohužel společně potkávat ve škole. Mimořádná situace si ale žádá mimořádný, zodpovědný přístup - ve škole je pusto prázdno nikoliv proto, že máte prázdniny.  Proto Vás prosíme - dle zadání se i mimo školu věnujte studiu. Materiály k domácí přípravě Vám budou pravidelně zasílat třídní učitelé.  Se všemi svými učiteli pak můžete být v kontaktu skrze elekronickou komunikaci - využíjte konzultace, pište dotazy. Vaše domácí příprava nám všem pak usnadní návrat do školy.

Vážení rodiče, všichni si uvědomujeme, že velká část zodpovědnosti momentálně připadá na Vás, velmi si Vaší pomoci ceníme a věříme, že společně nastalou situaci zvládneme.

Děkujeme za pochopení, spolupráci a přejme si společně, ať se co nejdříve ve zdraví vrátíme do zajetých "lavic".

Za celou Tyršovku

Hana Kočevová, ředitelka školy