DISTANČNÍ VÝUKA OD 2.11.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

jak jsem Vás již informovala, do školy se v pondělí 2.11.2020 bohužel nevrátíme.

Všechny třídy 2. stupně a 4. a 5. třídy 1. stupně budou pokračovat v distanční výuce podle stejných rozvrhů, které platily do 23.10.2020, u 1. – 3. tříd došlo k mírným úpravám rozvrhů. Z těchto důvodů je upraven i rozpis.

Uvědomujeme si, že tato situace je velmi náročná pro všechny - žáky, vyučující i rodiče. Víme, že mnohdy Vaše pracovní povinnosti se dostávají do kolize s distanční výukou Vašich dětí. Věříme, že vzájemnou komunikací vše vyřešíme, maximálně se Vám i Vašim dětem budeme snažit vyjít vstříc.

Vzhledem k tomu, že distanční výuka bude i nadále pokračovat, jsem Vás požádala o vyplnění krátkých dotazníčků. Všem, kteří tak již učinili (a je Vás opravdu hodně), i těm, kteří se k tomu teprve chystají, moc děkuji. Zpětnou vazbu určitě vyhodnotíme.

Dnes odpoledne škola obdržela oficiální krizové opatření vlády, tento dokument najdete v příloze.

Přeji všem pevné zdraví, hodně sil a optimismus a v pondělí na meetu na viděnou a slyšenou!

A dnes hlavně - krásný halloween! 🎃🎃🎃

Hana Kočevová