Další úspěch našich mladých sportovců

PŘEHAZOVANÁ - OKRESNÍ FINÁLE POHOŘELICE

V pondělí 7.1.2019 proběhla okrsková kola v přehazované pro 4. a 5. ročníky. Tentokrát se k nám do okrsku v Kuřimi nikdo nepřihlásil a tak naši žáci postoupili přímo do okresního finále, které se uskutečnilo 29.1.2019 v Pohořelicích. Zúčastnilo se ho celkem 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po třech. V naší skupince B jsme se utkali s týmy Kounic a Bílovic a nad oběma týmy jsme zvítězili a ze skupiny tak postoupili z prvního místa. Poté nás čekalo semifinále s druhým týmem ze skupinky A, což bylo družstvo domácích Pohořelic a i nad těmi jsme zvítězili. A tak nás nakonec čekalo finále, kde jsme se opět střetli s týmem Kounic, kterému jsme na podruhé bohužel podlehli, ale utkání bylo velmi napínavé až do posledního míče. Všem našim žákům moc gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy v okrese a přejeme hodně úspěchů do budoucna!

Mgr. Markéta Pospíšilová